Program „Hardox”
firmy
Obróbka blach
trudnościeralnych:
Stal-Hurt
Hardox Wearparts
SSAB Oxelösund
HUTY SSAB OXELÖSUND
SZWECJA

 

Firma STAL-HURT jako długoletni i sprawdzony partner HUTY SSAB OXELÖSUND na podstawie podpisanej umowy ma prawo umieszczać na swoich wyrobach znak HARDOX WEARPARTS.

Znak ten stanowi potwierdzenie wiarygodności i rzetelności firmy, która się nim legitymuje.

Hardox Wearparts Stal-Hurt

STAL-HURT jako pierwsza firma w Polsce przyjęta została do grona Firm Partnerskich HARDOX WEARPARTS PARTNER i jest 75 Firmą Partnerską HUTY SSAB na świecie. Firma nasza zajmuje się usługowo docinaniem - obróbką i sprzedażą blach HARDOX.
Zamówienia na wykonanie usług przyjmujemy z terenu całego kraju.

certyfikat_120.jpg


Firma STAL-HURT zaopatrywana jest w blachy HARDOX bezpośrednio w hucie SSAB. HUTA oferuje i dostarcza wyłącznie blachy w pełnych arkuszach. Dla tych wszystkich użytkowników, którzy nie potrzebują całych arkuszy blachy albo zamierzają kupić gotowe obrobione elementy została utworzona światowa sieć firm HARDOX WEARPARTS PARTNER.
Powołanie firmy STAL-HURT na partnera HUTY SSAB otworzyło możliwość zakupu przez wszystkich potencjalnych użytkowników (każdej żądanej ilości) blachy HARDOX dla swoich potrzeb co do chwili obecnej było problemem.
Dziś każdy Klient z najbardziej odległego miejsca Polski może zamówić i otrzymać blachę HARDOX dociętą według żądanego wymiaru - wzoru - w każdych grubościach i do różnych przeznaczeń.
Mimo że proponowany materiał posiada bardzo dużą twardość to jednak posiadane przez firmę STAL-HURT specjalistyczne maszyny i narzędzia pozwalają precyzyjnie wykonać każdy detal - element na Wasze życzenie.

hardox_04.jpg


Realizowany przez Firmę STAL-HURT program HARDOX powstał w odpowiedzi na bardzo duże zapotrzebowanie na blachy trudno-ścieralne potrzebne do masowej przeróbki surowców mineralnych.
Blacha HARDOX staje się niezastąpioną w przemyśle:


•    wydobywczym,
•    budownictwie drogowym

 

 

Keywords: Hardox, Hardox 400, Hardox 450, Hardox 500, Hardox 550, Hardox 600, Lemiesz, Lemiesze, blacha Hardox, blachy Hardox, blacha trudnościeralna, blachy trudnościeralne.

wykonanie strony: HSG